Αυτός ο εξοπλισμός έχει σχεδιαστεί ειδικά για την ακριβή κοπή αυτοκινητικών υποπαπουτσών, χρησιμοποιώντας ένα έξυπνο σύστημα CNC για εύκολη λειτουργία. Είναι εξοπλισμένος με λεπίδες κράματος υψηλής σκληρότητας, παράγοντας λείες, χωρίς ακμές κοπές με υψηλή ακρίβεια. Μπορεί να προσαρμόζεται γρήγορα σε διάφορα υλικά υποπαπουτσών, υποστηρίζοντας τόσο τη μαζική παραγωγή όσο και την προσωπικοποιημένη προσαρμογή. Βελτιώνει αποτελεσματικά την απόδοση παραγωγής και μειώνει το κόστος εργασίας, αποτελώντας μια ιδανική επιλογή για εταιρείες επεξεργασίας αυτοκινητικών εσωτερικών.
| Μοντέλο | BZ-SQ1625 (Το μέγεθος μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Αποτελεσματική εργασιακή επιφάνεια | 1600x2500mm |
| Πολυλειτουργικό εργαλείο | Κοπή με ταλαντευόμενο μαχαίρι (πλήρης κοπή, μερική κοπή), εντύπωση, σημείωση σχεδίασης, προσανατολισμός με κέρσορα, κοπή κατά μήκος των άκρων με χρήση κάμερας, κυκλικό μαχαίρι υψηλής ισχύος |
| Συσκευασίες Ασφαλείας | Συσκευές ασφαλείας με χρήση υπέρυθρης αίσθησης, ασφαλείς και αξιόπιστες |
| Ταχύτητα κοπής | 1200mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | ≤50 mm. Άλλα πάχη μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με το υλικό |
| Υλικά προς εφαρμογή | Όλα τα είδη πραγματικού δέρματος, δέρματος PU, υφασμάτων, χαρτιού, PVC, κ.λπ. |
| Μέθοδος στερέωσης υλικού | Αναρρόφηση με κενό σε διαμερίσματα |
| Θύρα μετάδοσης | Λιμάνι δικτύου |
| Σύστημα μεταφοράς | Κινητήρας servo Panasonic, γραμμικός οδηγός, ιμάντας χρονισμού, κοχλίας μετάδοσης |
| Ονομαστική ισχύς | 11KW |
| Διάταξη | 380 V ±10 % / 220 V ±10 % (επιλογικό) |
| Σύστημα Ελέγχου | Κινητή οθόνη LCD με χρήση αφής, στα κινεζικά και αγγλικά |
| Λειτουργικό Περιβάλλον | Συνθήκες λειτουργίας: θερμοκρασία 0–40 °C, υγρασία 20–80 % RH |
| Υποστηριζόμενη μορφή αρχείου | AI, PLT, DXF, CDR κ.λπ. |
1. Αυτοκινητοβιομηχανία και μεταπώληση: Προσαρμοσμένη, υψηλής ακρίβειας κοπή αυτοκινητικών υποπαπουτσών και υποπαπουτσών του χώρου αποσκευών για κατασκευαστές πρωτογενούς εξοπλισμού (OEM) και την αγορά μεταπώλησης.
2. Τροποποίηση εσωτερικού αυτοκινήτου: Υπηρετεί επαγγελματικά καταστήματα τροποποίησης εσωτερικού αυτοκινήτου, κόβοντας σύνθετα υλικά, όπως επενδύσεις καθισμάτων (πάτωμα), μαλακά επενδύσεις αεροδιαστημικής ποιότητας και άλλα υλικά.
3. Γενική βιομηχανική παραγωγή: Καλύπτει ένα ευρύ φάσμα τομέων επεξεργασίας σύνθετων υλικών, όπως η κοπή εύκαμπτων υλικών σε βιομηχανίες όπως οι ελληνικές γιότες και τα αθλητικά είδη.

1. Υψηλή ακρίβεια: Η κοπή ελεγχόμενη από υπολογιστή διασφαλίζει εξαιρετική συνέπεια των προϊόντων.
2. Υψηλή απόδοση: Η αυτοματοποιημένη διάταξη και κοπή είναι επί πλείονες φορές ταχύτερη από τις χειροκίνητες μεθόδους.
3. Εξοικονόμηση υλικού: Η έξυπνη διάταξη μεγιστοποιεί τη χρήση των πρώτων υλών και μειώνει τα απόβλητα.
4. Εξοικονόμηση εργατικού δυναμικού: Δεν απαιτείται η ανάπτυξη χάρτινων προτύπων· απαιτείται μόνο απλή εκπαίδευση για τη λειτουργία, με αποτέλεσμα τη μείωση του κόστους εργασίας.
5. Υψηλή ευελιξία: Δεν απαιτείται η κατασκευή καλουπιών· οι προσαρμοστικοί σχεδιασμοί βασισμένοι σε παρεχόμενες εικόνες διαχειρίζονται εύκολα προσωπικοποιημένες παραγγελίες.

1. — Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
-Είμαστε εργοστάσιο ειδικευμένο στην παραγωγή μηχανημάτων κοπής, με πολύπλευρη εμπειρία και γνώση.
-Κάθε μηχάνημά μας συνοδεύεται από εγχειρίδιο μηχανήματος και εγχειρίδιο λογισμικού. Το πίσω σύστημα της εταιρείας αποθηκεύει μεγάλο αριθμό βίντεο εγκατάστασης μηχανημάτων και βίντεο μεταπωλητικής υποστήριξης για την αναφορά σας, καθώς και διαθέτουμε 24ωρη διαδικτυακή τεχνική υποστήριξη, μέχρις ότου το μηχάνημά σας λειτουργήσει ομαλά.
2. — Αποδέχεστε προσαρμοσμένα προϊόντα;
-Ναι, το μηχάνημα κοπής με κρουστικό μαχαίρι μας είναι σταθερό και αξιόπιστο, και αποτελεί best-seller σε όλο τον κόσμο.
3. — Διαθέτετε αντιπροσώπους ή διανομείς στη χώρα σας;
-Ναι, καταρχάς έχουμε χρήστες σε όλο τον κόσμο και επιθυμούμε επίσης να βρούμε πιο κατάλληλους αντιπροσώπους στη χώρα σας. Εάν σας ενδιαφέρει, μη διστάσετε να μας ενημερώσετε και θα σας το προσφέρουμε στην καλύτερη τιμή για αντιπρόσωπο.
4. — Ποια είναι η διαδικασία παράδοσης του μηχανήματος;
-Μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο μεταφοράς και διανομής σας μέσω αέρα, θαλάσσης ή ξηράς· εμείς θα σχεδιάσουμε την πλέον κατάλληλη μέθοδο μεταφοράς για εσάς, βάσει των απαιτήσεών σας και του προϋπολογισμού σας.
Για να σας συνιστήσουμε την πλέον ευνοϊκή και κατάλληλη μηχανή, παρακαλούμε επιβεβαιώστε τις παρακάτω ερωτήσεις:
1) Ποιο είναι το μέγιστο πλάτος και μήκος του υλικού σας; Ποιο είναι το πάχος κοπής;
2) Πόσων ειδών υλικά θέλετε να κόψετε;
3) Έχετε κάποιες αμφιβολίες σχετικά με την εταιρεία μας και τις μηχανές μας;
4) Παρακαλούμε ενημερώστε μας για οποιεσδήποτε επιπλέον απαιτήσεις σας σχετικά με την κοπή ή άλλες λεπτομέρειες
Μετά την επιβεβαίωσή σας, θα σας συνιστούμε μια κατάλληλη μηχανή. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.
Υψηλής ποιότητας πλήρως αυτόματη μηχανή κοπής δερμάτινων καθισμάτων αυτοκινήτου
Δημοφιλής CNC μηχανή κοπής με λεπίδα για πλάκες αφρού, EVA, καουτσούκ στεγανοποίησης και σφουγγαρένιες πλάκες
Πλήρως Αυτόματη Μηχανή Κοπής Γνήσιου Δέρματος με Κουτάλι Ταλάντωσης CNC
Μηχανή κοπής χαρτονιού Bangzheng, μηχανή κοπής κουτιών, μηχανή κοπής κυματοειδούς χαρτιού