Hierdie toerusting is spesifiek ontwerp vir presiese sny van motorvloermatte, met behulp van 'n intelligente CNC-stelsel vir maklike bedryf. Dit is toegerus met hoë-hardheid legeringmesse wat gladde, stukkelvrye snye met hoë presisie lewer. Dit kan vinnig aan verskeie vloermatmateriale aanpas en ondersteun beide massa-produksie en persoonlike aanpassing. Dit verbeter effektief die produksiedoeltreffendheid en verminder arbeidskoste, en is 'n ideale keuse vir maatskappye wat motorbinnekantverwerking doen.
| Model | BZ-SQ1625 (Afmetings kan aangepas word) |
| Effektiewe werkarea | 1600x2500 mm |
| Multifunksionele gereedskap | Vibrerende mes: volledige snyding, half-snyding, indrukking, merkaftekening, kursorposisionering, kamerasnyposisie vir rande, hoëvermoë ronde mes |
| Veiligheidsbeskermings | Veiligheidstoestelle maak gebruik van infrarooi sensering, veilig en betroubaar |
| Sny Spoed | 1200 mm/s |
| Snydikte | ≤50 mm Ander diktes kan volgens die materiaal aangepas word |
| Toepaslike Materialen | Alle soorte werklike leer, PU-leer, materiaal, papier, PVC, ens. |
| Metode vir die vasmaak van materiaal | Vakuumverdelingsadsorpsie |
| Oordragpoort | Netwerkpoort |
| Oorgangstelsel | Panasonic-servomotor, lineêre riglyne, tyeband, dryfgewrig |
| Geskakelde drywing | 11 kw |
| Gegradeerde spanning | 380 V±10%/220 V±10% Opsioneel |
| Beheerstelsel | Chinees- en Engelse LCD-aanraakskerm |
| Bedryfsomgewing | Bedryfsomgewing: Temperatuur 0–40 °C, Vlugtigheid 20–80 % RV |
| Ondersteunde lêerformate | AI, PLT, DXF, CDR, ens. |
1. Motorvervaardiging en nemark: Gepersonaliseerde, hoëpresisie-sny van motorvloermatte en bagasiekis matte vir oorspronklike toerustingvervaardigers (OEM’s) en die nemark.
2. Motorvoertuiginterieur-wysiging: Diens aan professionele motorvoertuiginterieur-wysigingswinkels, sny van saamgestelde materiale insluitend sitplekbedekkings (vloermatte), lugvaartgraad sagte bekleding en ander materiale.
3. Algemene vervaardiging: Dek 'n wye reeks saamgestelde materiaalverwerkingvelde, soos die sny van buigsame materiale in industrieë soos jagskepe en sportgoedere.

1. Hoë presisie: Rekenaarbeheerde, presiese snyding verseker uitstekende produkbestendigheid.
2. Hoë doeltreffendheid: Geoutomatiseerde uitleg en snyding is verskeie kere vinniger as handmetodes.
3. Materiaalbesparing: Intelligente uitleg maksimeer die gebruik van grondstowwe en verminder afval.
4. Arbeidsbesparing: Geen behoefte om papier-sjablone te ontwikkel nie; eenvoudige opleiding is al wat vereis word om dit te bedryf, wat arbeidskoste verminder.
5. Hoë veerkragtigheid: Geen vorms wat gemaak moet word nie; pasopdragte gebaseer op verskafte beelde hanteer maklik gepersonaliseerde bestellings.

1. — Is u 'n vervaardiger of handelsmaatskappy?
-Ons is 'n vervaardiger wat spesialiseer in die produksie van snymasjiene en het baie kennis en ervaring op hierdie gebied.
-Elke een van ons masjiene word saam met 'n masjienhandleiding en 'n sagtewarehandleiding verskaf. Die maatskappy se agterste stelsel stoor 'n groot aantal installasie- en naverkoopvideo's vir u verwysing, en daar is 24-uur aanlyn tegniese ondersteuning totdat u masjien na behoewe werk.
2. — Aanvaar u aangepaste produkte?
-Ja, ons vibrerende mes-snymasjien is stewig en betroubaar en is wêreldwyd 'n bestseller.
3. — Het u agente of verspreiders in ons land?
-Ja, eerstens het ons gebruikers regoor die wêreld, en ons wil ook meer geskikte agente in jou land vind. Indien jy belangstel, voel gerus om dit vir ons te laat weet en ons sal dit aan jou verkoop teen die beste agentprys.
4. — Wat is die leweringsproses van die masjien?
-Jy kan jou vervoer en verspreiding per lug, see of land kies; ons sal die mees geskikte vervoermetode vir jou beplan volgens jou vereistes en begroting.
Om jou die gunstigste en mees geskikte masjien aan te beveel, bevestig asseblief die volgende vrae:
1) Wat is die maksimum breedte en lengte van jou materiaal? Wat is die snydikte?
2) Hoeveel verskillende soorte materiale wil jy sny?
3) Het jy enige twyfels oor ons maatskappy en masjiene?
4) Vertel asseblief vir ons meer oor jou vereistes vir sny of ander besonderhede
Nadat jy dit bevestig het, sal ons jou ’n geskikte masjien aanbeveel. Baie dankie van vooraf.