Ons CNC-stofsnytoestel maak gebruik van intelligente trilmes-tegnologie wat hoëspoedsny van verskeie buigsame materiale sonder die gebruik van malte moontlik maak. Dit het outomatiese uitlegfunksionaliteit wat stofkoste bespaar en gladde, snyrande sonder uitsteeksel lewer. Die bedryf is eenvoudig; voer net CAD-tekeninge in vir 24/7-aaneenlopende bedryf. Ons bied kliënte wêreldwyd aangepaste grootte- en OEM-CNC-stofsnytoestel-oplossings aan.
| Model | BZ-SQ1625 |
| Werkoppervlak | 1600×2500/1800×2500/2000×3000 mm (aanpasbare grootte) |
| Posisioneringakkuraatheid | ±0,01 mm |
| Sny Spoed | 200–2000 mm/s |
| Voedingsmetode | Outomatiese Voer |
| Veiligheidstoestel | Infrarooi sensorgestuur |
| Ondersteunende dokumente | AI, PLT, DXF, CDR, ens. |
| Oorgangstelsel | Servomotors, ratstang-aandrywings, ens. |
| Materiaalvaslegging | Streeksgewyse Vakuumadsorpsie |
1. Klere-monstername en massaproduksie: Sny hemde, toerustingstukke en ander klere-stukke presies om konsistensie in die partjie te verseker.
2. Verwerking van huistekstiel: Sny gordyne, beddegoed en bankoordekkings doeltreffend, met vermoë om dik stowwe te hanteer.
3. Vervaardiging van motorbinnekant: Sny sitplekke, binnekant leer en matjies om onreëlmatige vorms en hoë-presisievereistes te bevredig.
4. Industriële stowwe en saamgestelde materiale: Verwerk koolstofvesel en advertensie-inkjetstof om randruheidprobleme op te los.

1. Lae lewensduurkoste met duursame onderdele en maklike onderhoud. Maksimeer u belegging en bedryfsbereidheid.
2. Wêreldwye onderdele- en deskundige ondersteuningsnetwerk. Minimeer u stilstandtyd en maksimeer u gemoedsrus.
3. Gevorderde ekotegnologie: Hoëdoeltreffende filters en stil elektriese modelle vir volhoubare bedryf.
4. Kragtige skoonmaakprestasie vir beide binneshuise vloere en uitdagende buiteplate.
5. Gebruikervriendelike ontwerp vir alledaagse gemak, veiligheid en hoë produktiwiteit.

1. — Is u 'n vervaardiger of handelsmaatskappy?
-Ons is 'n vervaardiger wat spesialiseer in die produksie van snymasjiene en het baie kennis en ervaring op hierdie gebied.
-Elke een van ons masjiene word saam met 'n masjienhandleiding en 'n sagtewarehandleiding verskaf. Die maatskappy se agterste stelsel stoor 'n groot aantal installasie- en naverkoopvideo's vir u verwysing, en daar is 24-uur aanlyn tegniese ondersteuning totdat u masjien na behoewe werk.
2. — Aanvaar u aangepaste produkte?
-Ja, ons vibrerende mes-snymasjien is stewig en betroubaar en is wêreldwyd 'n bestseller.
3. — Het u agente of verspreiders in ons land?
-Ja, eerstens het ons gebruikers regoor die wêreld, en ons wil ook meer geskikte agente in jou land vind. Indien jy belangstel, voel gerus om dit vir ons te laat weet en ons sal dit aan jou verkoop teen die beste agentprys.
4. — Wat is die leweringsproses van die masjien?
-Jy kan jou vervoer en verspreiding per lug, see of land kies; ons sal die mees geskikte vervoermetode vir jou beplan volgens jou vereistes en begroting.
Om jou die gunstigste en mees geskikte masjien aan te beveel, bevestig asseblief die volgende vrae:
1) Wat is die maksimum breedte en lengte van jou materiaal? Wat is die snydikte?
2) Hoeveel verskillende soorte materiale wil jy sny?
3) Het jy enige twyfels oor ons maatskappy en masjiene?
4) Vertel asseblief vir ons meer oor jou vereistes vir sny of ander besonderhede
Nadat jy dit bevestig het, sal ons jou ’n geskikte masjien aanbeveel. Baie dankie van vooraf.