Hierdie toestel is spesifiek ontwerp vir gordynsnyery en maak gebruik van 'n hoë-presisie CNC-stelsel met 'n snyfout van slegs millimeter. Dit is toegerus met outomatiese voer- en persinrigtings wat dit moontlik maak om rolgordyne, Venesiese gordyne ens. maklik te sny, met skoon, sonder-afskil-snitte. 'n Hoëvermoë-motor gekombineer met duursame snyblaaie verseker doeltreffende en arbeidsbesparende snyery. Die gebruikersvriendelike beheerpaneel ondersteun data-opslag en een-knopsbegin, wat tyd en materiaal bespaar en dit 'n ideale keuse vir gordynverwerkingfabrieke maak.
| Model | BZ-SQ3240 (Afmetings kan aangepas word) |
| Effektiewe werkarea | 3200 x 4000 mm |
| Multifunksionele gereedskap | Vibrerende mes: volledige snyding, half-snyding, indrukking, merkaftekening, kursorposisionering, kamerasnyposisie vir rande, hoëvermoë ronde mes |
| Veiligheidsbeskermings | Veiligheidstoestelle maak gebruik van infrarooi sensering, veilig en betroubaar |
| Sny Spoed | 200–2000 mm/s |
| Snydikte | ≤50 mm (Ander diktes kan volgens die materiaal aangepas word) |
| Toepaslike Materialen | Gordyne / Stof / Karton / Papier / Matte / PVC / EVA / Leer / Akrilies / Skum / XPE, ens. |
| Metode vir die vasmaak van materiaal | Vakuumverdelingsadsorpsie |
| Oordragpoort | Netwerkpoort |
| Oorgangstelsel | Panasonic-servomotor, lineêre geleiding, tidsband, dryfskroef |
| Geskakelde drywing | 11 kw |
| Gegradeerde spanning | 380 V ±10% / 220 V ±10% (opsioneel) |
| Beheerstelsel | Chinees- en Engelse LCD-aanraakskerm |
| Bedryfsomgewing | Temperatuur 0–40 °C, vogtigheid 20–80% RH |
| Ondersteunde lêerformate | AI, PLT, DXF, CDR, ens. |
Gordynsnysmasjiene word hoofsaaklik in die huisteksiel-, hotel-, slimhuis- en advertensie- en uitstallingbedrywe gebruik. Hulle is spesifiek ontwerp vir die presiese sny van afgevoerde gordyne soos stofrolblinde, deurskynende blinde, plooi-blinde, Shangri-La-blinde en heuningkoorsblinde. Hulle word ook wyd gebruik in gordynverwerkingstoor, huisversiering-aanpasfabrieke en grootskaalse gordynvervaardigingsondernemings om doeltreffende, presiese en vouvrye outomatiese sny te bewerkstellig.

1. Hoë Presisie: Rekenaarbeheerde, presiese snyding sonder enige afwyking.
2. Hoë Doeltreffendheid: Outomatiese, aaneenlopende bedryf, hoë spoed, bespaar arbeid.
3. Materiaalbesparing: Intelligente uitleg, hoë stofbenutting, verminder afval.
4. Skoon Snyding: Vibrerende mes-snyding, gladde rande sonder spande, geen tweede afsnyding nodig nie.
5. Wye Toepaslikheid: Kan gordynstowwe en toebehore van verskillende diktes sny.

1. — Is u 'n vervaardiger of handelsmaatskappy?
-Ons is 'n vervaardiger wat spesialiseer in die produksie van snymasjiene en het baie kennis en ervaring op hierdie gebied.
-Elke een van ons masjiene word saam met 'n masjienhandleiding en 'n sagtewarehandleiding verskaf. Die maatskappy se agterste stelsel stoor 'n groot aantal installasie- en naverkoopvideo's vir u verwysing, en daar is 24-uur aanlyn tegniese ondersteuning totdat u masjien na behoewe werk.
2. — Aanvaar u aangepaste produkte?
-Ja, ons vibrerende mes-snymasjien is stewig en betroubaar en is wêreldwyd 'n bestseller.
3. — Het u agente of verspreiders in ons land?
-Ja, eerstens het ons gebruikers regoor die wêreld, en ons wil ook meer geskikte agente in jou land vind. Indien jy belangstel, voel gerus om dit vir ons te laat weet en ons sal dit aan jou verkoop teen die beste agentprys.
4. — Wat is die leweringsproses van die masjien?
-Jy kan jou vervoer en verspreiding per lug, see of land kies; ons sal die mees geskikte vervoermetode vir jou beplan volgens jou vereistes en begroting.
Om jou die gunstigste en mees geskikte masjien aan te beveel, bevestig asseblief die volgende vrae:
1) Wat is die maksimum breedte en lengte van jou materiaal? Wat is die snydikte?
2) Hoeveel verskillende soorte materiale wil jy sny?
3) Het jy enige twyfels oor ons maatskappy en masjiene?
4) Vertel asseblief vir ons meer oor jou vereistes vir sny of ander besonderhede
Nadat jy dit bevestig het, sal ons jou ’n geskikte masjien aanbeveel. Baie dankie van vooraf.