ဤစက်သည် မှုန်းဖြတ်ခြင်းအတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး မီလီမီတာအထိ အတိအကျမှုရှိသော CNC စနစ်ကို အသုံးပြုထားပါသည်။ အလိုအလျောက် ထည့်သွင်းခြင်းနှင့် ဖိစေ့ခြင်းပါရှိသော စက်ဖြစ်ပါသည်။ ရောလာဘလိုင်န်ဒ်၊ ဗင်နေရှင်ဘလိုင်န်ဒ် စသည်တို့ကို လွယ်ကူစွာဖြတ်နိုင်ပြီး သန့်ရှင်းပါသည်၊ အမှုန်များမရှိပါ။ အင်အားကြီးမော်တာနှင့် ခံနိုင်ရည်ရှိသော ဓားများကို တွဲဖက်အသုံးပြုခြင်းဖြင့် ထိရောက်မှုရှိပြီး အလုပ်သမ်းအားကုန်နည်းသော ဖြတ်ခြင်းကို ပေးစေပါသည်။ အသုံးပျော်ထိန်းချုပ်ပေါင်းစက်သည် ဒေတာသိမ်းဆည်းမှုနှင့် တစ်ချက်နှိပ်ပါက စတင်လုပ်ဆောင်နိုင်သော စနစ်ကို ပေးစေပါသည်။ အချိန်နှင့် ပစ္စည်းများကို ချွေတာပေးပါသည်။ ထို့ကြောင့် မှုန်းဖြတ်ခြင်းစက်ရုံများအတွက် အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်ပါသည်။
| မော်ဒယ် | BZ-SQ3240 (အရွယ်အစားကို အထူးပြုပြင်ဆင်နိုင်ပါသည်) |
| အကောင်းဆုံးအလုပ်လုပ်နိုင်သော ဧရိယာ | 3200 x 4000 mm |
| လုပ်ဆောင်ချက်များစုံသော ကိရိယာ | ဗိုင်ဘရေးတင်း ကြေးနီဓားဖြင့် အပြည့်အဝဖြတ်ခြင်း၊ အကူအညီဖြင့် အနှစ်အသားဖြတ်ခြင်း၊ အမှတ်အသားဖော်ခြင်း၊ မှတ်သားမှုအမှတ်အသားဖော်ခြင်း၊ ကြေးနီဓားဖြင့် အမှတ်အသားဖော်ခြင်း၊ ကင်မရာဖြင့် အစွန်းကို ဖော်ထုတ်ပြီး ဖြတ်ခြင်း၊ အမြင့်အာဏာရှိသော စက်ဝိုင်းပုံဓား |
| အော်တီမီစ် စီးပွားရေး သို့မဟုတ် ပลาစ္စတစ် ဒေသများအတွက် အလုပ်အတွက် အသုံးပြုသည့် အရောင်းအဝယ်ခြင်းများ | လုံခြုံရေးကိရိယာများတွင် အနီရောင်အလင်း အာရုံခံစက်ကို အသုံးပြုပြီး လုံခြုံပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသည် |
| ဖြတ်တောက်မှုနှုန်း | 200-2000 mm/စက္ကန်း |
| ဖိတွင်းချထားသော အလျား | ≤50 mm (အခြားအထူများကို ပစ္စည်းအလိုက် လိုအပ်သလို ပြင်ဆင်နိုင်ပါသည်) |
| အသုံးပြုနိုင်သော ပစ္စည်းများ | မှုတ်ချောင်း / အဝတ်အထည် / ကတ်ဘုတ် / စက္ကူ / မှုပ်ချောင်းများ / PVC / EVA / အသားချော / အက်ကရီလစ် / ဖြူမ် / XPE စသည်တို့ |
| ပစ္စည်းကို တားဆီးထားသော နည်းလမ်း | စုပ်ယူမှု အပိုင်းအစ စုပ်ယူခြင်း |
| လွှဲပေးပို့မှု ပေါက်ပေါက် | ကွန်ရက်ဆိပ်ကမ်း |
| ဂီယာစနစ် | ပနာဆွန်စ် ဆာဗိုမော်တာ၊ မတ်မတ်သော လမ်းညွှန်၊ အချိန်မှန် ဘောင်ဒ်၊ ခေါင်းလေး ပေါက်ပေါက် |
| အမည်တပ် စွမ်းအား | ၁၁ ကီလိုဝပ် |
| အဆင့်သတ်မှတ် Voltage | 380V±10% သို့မဟုတ် 220V±10% (ရွေးချယ်စရာ) |
| ထိန်းချုပ်မှုစနစ် | တရုတ်ဘာသာနှင့် အင်္ဂလိပ်ဘာသာ LCD ထိတ်တွေ့မှု စခရင် |
| လုပ်ငန်းပတ်ဝန်းကျင် | အပူခါး ၀-၄၀°C၊ စိုထိုင်းဆ ၂၀%-၈၀% RH |
| ဖိုင်ပုံစံကို အထောက်အပံ့ပေးခြင်း | AI, PLT, DXF, CDR စသည်ဖြင့် |
မှုန်းခေါင်းဖြတ်စက်များကို အထည်အသုံးအဆောင်၊ ဟိုတယ်၊ စမတ်အိမ်နှင့် ကြော်ငြာနှင့် ပြပွဲလုပ်ငန်းများတွင် အဓိကအားဖြင့် အသုံးပြုကြသည်။ ဤစက်များကို ဖော်မော်ရောလာမှုန်းခေါင်းများ၊ ပေါ့ပါးသော မှုန်းခေါင်းများ၊ ပလီတ်မှုန်းခေါင်းများ၊ ရှန်ဂရီလာ မှုန်းခေါင်းများနှင့် မှုန်းခေါင်းများ (honeycomb blinds) စသည့် အဆင်သင့်ဖြစ်ပြီးသော မှုန်းခေါင်းများကို တိကျစွာဖြတ်တောက်ရန် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။ ထို့အပြင် မှုန်းခေါင်းပြုပုံစဥ်ဆိုင်များ၊ အိမ်အလှဆင်မှု အထူးပြုထုတ်လုပ်ရေးစက်ရုံများနှင့် မှုန်းခေါင်းထုတ်လုပ်မှု စက်ရုံကြီးများတွင်လည်း ကျယ်ကျယ်ပြန့်ပြန့် အသုံးပြုကြပြီး ထိရောက်မှုရှိပြီး တိကျမှုနှင့် အနေအထားမှုများကင်းစင်သော အလိုအလျောက်ဖြတ်တောက်မှုကို အောင်မြင်စွာ ဆောင်ရွက်ပေးပါသည်။

၁။ အလွန်တိကျမှုရှိခြင်း - ကွန်ပျူတာထိန်းချုပ်မှုဖြင့် အသေအချာဖြတ်တောက်နိုင်ပြီး အမှုန်အမှားမရှိခြင်း။
၂။ အလွန်ထိရောက်မှုရှိခြင်း - အလိုအလျောက် ဆက်တိုက်လုပ်ဆောင်မှု၊ အမြန်နှုန်းမြင့်မှုနှင့် လုပ်သမ်းအင်အားကုန်ကုန်သက်သော အသုံးပြုမှု။
၃။ ပစ္စည်းချွေတာနိုင်ခြင်း - ဉာဏ်ရည်ထက်မှုန်းခေါင်းဖြတ်မှုစနစ်ဖြင့် အထည်အသုံးပြုမှုနှုန်းမြင့်မှုနှင့် အကုန်အကူးလျော့နည်းမှု။
၄။ အလှပသော ဖြတ်တောက်မှု - ဗိုင်ဘရေးတင်း ကြေးစားဖြတ်တောက်မှုဖြင့် အစွန်းများ ချောမွေ့ပြီး အမြှုပ်များမရှိခြင်း၊ ဒုတိယအကြိမ် ဖြတ်တောက်ရန် မလိုအပ်ခြင်း။
၅။ အသုံးပြုနိုင်မှုကျယ်ပြန့်ခြင်း - အထည်အသုံးအဆောင်များနှင့် မှုန်းခေါင်းအပိုပစ္စည်းများကို အထူအပေါ့အမျိုးမျိုးအတွက် ဖြတ်တောက်နိုင်ခြင်း။

၁။ — သင်သည် စက်ရုံ (သို့မဟုတ်) ကုန်သွယ်ရေးကုမ္ပဏီလော်။
— ကျွန်ုပ်တို့သည် ဖြတ်တောက်ရေးစက်များ ထုတ်လုပ်ရေးတွင် အထူးပြုထားသော စက်ရုံဖြစ်ပြီး နည်းပညာဆိုင်ရာ အသိပညာများစွာ ရှိပါသည်။
— ကျွန်ုပ်တို့၏ စက်တစ်လုံးစီတွင် စက်လုပ်ဆောင်ခွင့်လိုင်စင် (သို့မဟုတ်) စက်အသုံးပြုခွင့်လိုင်စင်နှင့် ဆော့ဖ်ဝဲလ်အသုံးပြုခွင့်လိုင်စင်များ ပါဝင်ပါသည်။ ကုမ္ပဏီ၏ နောက်ခံစနစ်တွင် စက်တပ်ဆင်မှုနှင့် အရေးပေါ်ဝန်ဆောင်မှုဆိုင်ရာ ဗီဒီယိုများကို အများအပြား သိမ်းဆောင်ထားပါသည်။ သင့်စက်သည် ပုံမှန်အားဖြင့် အလွယ်တက် လုပ်ဆောင်နိုင်သည်အထိ ၂၄ နာရီ အွန်လိုင်းနှင့် နည်းပညာအထောက်အပံ့များ ပေးပါသည်။
၂။ — သင်သည် အထူးပြုထုတ်လုပ်ထားသော ထုတ်ကုန်များကို လက်ခံပါသလော။
— ဟုတ်ကဲ့၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ ဗိုင်ဘရေးတီးန်းကြီးဖြတ်တောက်ရေးစက်သည် တည်ငြိမ်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရပါသည်။ ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းလုံးတွင် အရောင်းအများဆုံးဖြစ်ပါသည်။
၃။ — သင်သည် ကျွန်ုပ်တို့၏နိုင်ငံတွင် အေးဂျင့် (သို့မဟုတ်) ဖြန့်ဖြူးရေးကုမ္ပဏီများ ရှိပါသလော။
-ဟုတ်ကဲ့၊ ပထမဦးစွာအနက် ကျွန်ုပ်တို့သည် ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းလုံးရှိ အသုံးပြုသူများကို ပိုင်ဆိုင်ပါသည်။ ထို့အပ alongside သင့်နိုင်ငံတွင် ပိုမိုသင့်တော်သော အေးဂျင့်များကို ရှာဖွေရန် ကျွန်ုပ်တို့ စဥ်ဆက်မပြတ် ကြိုးပမ်းနေပါသည်။ သင်သည် စိတ်ဝင်စားပါက ကျွန်ုပ်တို့အား အခမဲ့ အကြောင်းကြားနိုင်ပါသည်။ ထိုအခါ ကျွန်ုပ်တို့သည် အေးဂျင့်အတွက် အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်းဖြင့် သင့်အား ရောင်းချပေးပါမည်။
၄။ ——စက်၏ ပို့ဆောင်ရေးလုပ်ငန်းစဉ်မှာ အဘယ်နည်း။
-သင်သည် လေကုန်း၊ ပင်လုံး သို့မဟုတ် ကုန်းကြောင်းဖြင့် သင့်ကိုယ်ပိုင် ပို့ဆောင်ရေးနှင့် ဖ distribution ကို ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။ သင့်၏ လိုအပ်ချက်များနှင့် ဘတ်ဂျက်အပေါ် မူတည်၍ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အတွက် အကောင်းဆုံး ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းကို စီစဥ်ပေးပါမည်။
သင့်အတွက် အကောင်းဆုံးနှင့် အသင့်တော်ဆုံး စက်ကို အကြံပေးရန်အတွက် အောက်ပါမေးခွန်းများကို အတည်ပြုပေးပါ။
၁) သင့်၏ ပစ္စည်း၏ အများဆုံး အကျယ်နှင့် အရှည်မှာ အဘယ်နည်း။ ဖြတ်တောက်ရန် အထူမှာ အဘယ်နည်း။
၂) သင်သည် ပစ္စည်းအမျိုးမျိုးကို ဖြတ်တောက်လိုသော အရေအတွက်မှာ အဘယ်နည်း။
၃) ကျွန်ုပ်တို့၏ ကုမ္ပဏီနှင့် စက်များအကြောင်း သင့်တွင် သံသယများ ရှိပါသလား။
၄) ဖြတ်တောက်ရန် အခြားလိုအပ်ချက်များ သို့မဟုတ် အသေးစိတ်အချက်များကို ကျွန်ုပ်တို့အား ပိုမိုအသေးစိတ် ပြောပေးပါ။
သင့်၏ အတည်ပြုမှုအပြီးတွင် ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အတွက် သင့်တော်သော စက်ကို အကြံပေးပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်။
စက်ရုံရောင်းချမှု – အလိုအလျောက် CNC ရောလာဘလိုင်န်ဒ် ဖက်ဘရစ်ကတ်တာ၊ ကြိုးမဲ့မှုန်းခေါက်ခေါက်ပုံစံ ဖက်ဘရစ်ကတ်တာစက်
အသစ်များလာသော CNC အိုစီလေတင်းန်း ဓားကတ်တာစက် – ကာပက် ကတ်တာစက်၊ အလိုအလျောက် မတ်တပ်ရပ် မတ်တပ်ရပ် ကာပက်/မတ်တပ်ရပ် ကတ်တာစက်
ရောင်းအားကောင်းသော အတိမ်အနက်မြင့်မားပြီး အလွန်တိကျသော စက်မှုထုတ်လုပ်မှု CNC အသားခွဲစက်
အရောင်းအဝယ်များသော အလိုအလျောက် အလွန်များပါသော အထည်ဖွင့်ခြင်းစက်၊ အဝတ်အစားဖွင့်ခြင်းပစ္စည်းများ