Ons maatskappy is 'n verskaffer van grootskaalse mat-snyoplossings. Hierdie model is ontwerp vir die sny van matte met spesiale vorms. Dit het 'n selfstandige industriële sigstelsel wat outomaties patrone skandeer en afdruk, en dit het geen snypad nie. Die bedryf se toonaangewende lynrigstelsel-aandrywingstelsel en 'n buigsame gereedskapwisselstelsel is geskik om matte van verskillende materiaalvorme sonder die gebruik van malvelle te sny. Aangepaste snyoplossings om aan die produksiebehoeftes van verskillende matte te voldoen. Die sny van matte met lang hare beskadig nie die hare nie, wat die gehalte van die mat waarborg en dus die gehalte van die produk aansienlik kan verbeter sowel as die mededingendheid van die produk kan versterk.
| Model | BZ-SQ1625 (Afmetings kan aangepas word) |
| Effektiewe werkarea | 1600x2500 mm |
| Multifunksionele gereedskap | Vibrerende mes: volledige snyding, half-snyding, indrukking, merkaftekening, kursorposisionering, kamerasnyposisie vir rande, hoëvermoë ronde mes |
| Veiligheidsbeskermings | Veiligheidstoestelle maak gebruik van infrarooi sensering, veilig en betroubaar |
| Sny Spoed | 200–2000 mm/s |
| Snydikte | ≤50 mm Ander diktes kan volgens die materiaal aangepas word |
| Toepaslike Materialen | Doke/mat/karton/papier/matte/PVC/EVA/ leer/akkrieliek/skum/XPE, ens. |
| Metode vir die vasmaak van materiaal | Vakuumverdelingsadsorpsie |
| Oordragpoort | Netwerkpoort |
| Oorgangstelsel | Panasonic-servomotor, lineêre riglyne, tyeband, dryfgewrig |
| Geskakelde drywing | 11 kw |
| Gegradeerde spanning | 380 V±10%/220 V±10% Opsioneel |
| Beheerstelsel | Chinees- en Engelse LCD-aanraakskerm |
| Bedryfsomgewing | Bedryfsomgewing: Temperatuur 0–40 °C, Vlugtigheid 20–80 % RV |
| Ondersteunde lêerformate | AI, PLT, DXF, CDR, ens. |
1. Matverkoop- en installasiebedryf: Gebruik vir presiese sny van mattegels en muur-tot-muurmatte om snydoeltreffendheid en gladheid van snydings te verbeter.
2. Motorvoertuigbinnekantbedryf: Sny van motorvloermatte, bagasiekamermatte en ander gevormde dele.
3. Sport- en vermaakbedryf: Verwerking van sportgras, dansvloermatte en inklikbare vloermatte.
4. Advertensie- en vertoningsbedryf: Sny van matjies as agtergrondmateriaal vir vertonings en uitstallings.
Die hoofvoordele van matjiessnymasjiene lê in hul hoë doeltreffendheid, presisie en koste-effektiwiteit. Hulle kan reguit en gekurweerde snydings vinnig voltooi met ’n presisie wat baie hoër is as dié van handgesny, wat effektief verspilling vermy. Die masjiene is maklik om te bedien, verminder handearbeid aansienlik en is veral geskik vir die verwerking van dik of komplekse matjiespatrone. Of dit nou binne-indekors of matjiesweef is, kan hulle die snykwaliteit en werksdoeltreffendheid aansienlik verbeter.

1. — Is u 'n vervaardiger of handelsmaatskappy?
-Ons is 'n vervaardiger wat spesialiseer in die produksie van snymasjiene en het baie kennis en ervaring op hierdie gebied.
-Elke een van ons masjiene word saam met 'n masjienhandleiding en 'n sagtewarehandleiding verskaf. Die maatskappy se agterste stelsel stoor 'n groot aantal installasie- en naverkoopvideo's vir u verwysing, en daar is 24-uur aanlyn tegniese ondersteuning totdat u masjien na behoewe werk.
2. — Aanvaar u aangepaste produkte?
-Ja, ons vibrerende mes-snymasjien is stewig en betroubaar en is wêreldwyd 'n bestseller.
3. — Het u agente of verspreiders in ons land?
-Ja, eerstens het ons gebruikers regoor die wêreld, en ons wil ook meer geskikte agente in jou land vind. Indien jy belangstel, voel gerus om dit vir ons te laat weet en ons sal dit aan jou verkoop teen die beste agentprys.
4. — Wat is die leweringsproses van die masjien?
-Jy kan jou vervoer en verspreiding per lug, see of land kies; ons sal die mees geskikte vervoermetode vir jou beplan volgens jou vereistes en begroting.
Om jou die gunstigste en mees geskikte masjien aan te beveel, bevestig asseblief die volgende vrae:
1) Wat is die maksimum breedte en lengte van jou materiaal? Wat is die snydikte?
2) Hoeveel verskillende soorte materiale wil jy sny?
3) Het jy enige twyfels oor ons maatskappy en masjiene?
4) Vertel asseblief vir ons meer oor jou vereistes vir sny of ander besonderhede
Nadat jy dit bevestig het, sal ons jou ’n geskikte masjien aanbeveel. Baie dankie van vooraf.