1. A valódi bőrből készült intelligens vágóágyaknál a bőr vákuumos szívóerővel rögzül a munkaasztalra; a HD-projektors rendszer 1:1 arányban vetíti a grafikus mintát a bőrre, így érhető el nagyon pontos pozicionálás és vágás. Az intuitív mintaelrendezési vetítőrendszer egészének alkalmazása maximális mértékben növeli az alapanyagok kihasználtságát, és csökkenti a gyártási költségeket.
2. Az intelligens bőrvágóágy többfunkciós vágófejjel, gyűjtőkéssel, tollal, mintával és egyéb eszközökkel van felszerelve, amelyek egyszerre képesek lyukasztani, megjelölni, vágni és pontokat jelölni, így a gyártási folyamatok integrálását teszik lehetővé, és növelik a termelési hatékonyságot.
3. A valódi bőrből készült intelligens vágóágy hálózati összeköttetést valósít meg: a vezetékes vagy vezeték nélküli kapcsolaton keresztül a vezetőség és a gyártóüzem zavarmentesen összekapcsolódhat, ami javítja a menedzsment hatékonyságát.
| Modell | BZ-SH1860 |
| Munkafelület | 1800×6000 mm (testre szabható méret) |
| Pozicionálási pontosság | ±0,01 mm |
| Vágási Sebesség | 200–2000 mm/s |
| Vágási vastagság | 8-15mm |
| Etetési módszer | Automatikus betöltés |
| Biztonsági eszköz | Infravörös érzékelés |
| Támogató dokumentumok | AI, PLT, DXF, CDR stb. |
| ÁTVITELI RENDSZER | Szervomotorok, fogaskerék-hajtások stb. |
| Anyag rögzítése | Zónás vákuumos adszorpció |
1. Cipőgyártás: Sportcipők és bőrcipők felső részei és béleletek.
2. Bútoripar: Valódi bőrből készült kanapék, irodai székek és párnázott ágyak ülése és támlája.
3. Autóipar: Autóülések, belső alkatrészek és kormánykerék-borítások.
4. Ruhaipar és kiegészítők: Bőrruha, bőrkesztyűk, övek, bőrtáskák és bőröndök.
5. Egyéb alkalmazások: Sportvédelmi felszerelés, lovaglófelszerelés, bőrlabdák, hajók belső burkolata stb.

1. Mesterséges intelligenciát használó automatikus elrendezési szoftver automatikusan azonosítja és kerüli a bőr kontúrjait és hibáit, így az anyagkihasználást átlagosan több mint 5%-kal növeli.
2. A vágás, jelölés és lyukasztás több folyamatát egyetlen műveletben integrálja. Egy gép 5–6 képzett munkást tud helyettesíteni, és a szokásos munkásoknak csupán 2 óra képzésre van szükségük a munkába álláshoz.
3. A kifinomult vágóeszközök, például a magasfrekvenciás rezgőkések használatával a vágási pontosság ±0,01 mm-re javítható, így tökéletesen kivághatók az összetett üreges minták és a finom dizájnok, amelyeket kézzel lehetetlen elérni.
4. A bőr automatikus szkennelését lehetővé tevő látási felismerő rendszerrel, a nagyfelbontású vetítéssel, amely pontosan megjeleníti a kiosztási eredményeket, valamint az infravörös érzékelős ütközésmentes védelemmel a „felismeréstől a vágásig” teljes automatizálás érhető el.

1. — Gyártó vagy kereskedelmi vállalat?
-Gyártóként specializálódunk vágógépek gyártásában, és számos szakmai ismerettel rendelkezünk.
-Minden gépünkhöz gépkézikönyv és szoftverkézikönyv tartozik. A cég háttérrendszerében nagyszámú gépfelszerelési és posztgaranciális videó áll rendelkezésre tájékoztatásul, valamint 24 órás online műszaki támogatást nyújtunk – amíg gépe zavartalanul nem működik.
2. — Elfogadnak-e egyedi megrendeléseket?
-Igen, rezgőkéses vágógépünk stabil és megbízható, világszerte a legnépszerűbb termékek közé tartozik.
3. — Vannak-e képviseleti irodáik vagy forgalmazóik országunkban?
-Igen, először is világszerte számos felhasználónk van, és szívesen keresnénk országukban is további, megfelelő képviseleti partnereket. Ha érdekli a dolog, kérjük, jelezze nekünk, és a legkedvezőbb ügynöki áron eladhatjuk Önnek a terméket.
4. — Mi a gép szállítási folyamata?
-Kiválaszthatja a szállítási és disztribúciós módszert: légi, tengeri vagy szárazföldi úton; mi a legmegfelelőbb szállítási módot tervezzük Önnek igényei és költségvetése alapján.
Annak érdekében, hogy a legkedvezőbb és legmegfelelőbb gépet tudjuk ajánlani, kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre:
1) Mekkora a anyagának maximális szélessége és hossza? Mekkora a vágási vastagság?
2) Hányféle anyagot szeretne vágni?
3) Van-e bármilyen kérdése vagy aggálya cégünkkel vagy gépeinkkel kapcsolatban?
4) Kérjük, ossza meg velünk további vágási igényeit vagy egyéb részleteket
Az Ön megerősítése után ajánlunk egy megfelelő gépet. Előre is köszönjük.